سایت، بخش مهمی از نبرد در دنیای آنلاین است که باید حرفه‌ای، جذاب و مهمتر از همه، نمایانگر نوع محتوای کسب و کار شما باشد. امروزه تنها با یک کلیک، مردم پا به فضای اینترنت گذاشته‌اند و توسعه زندگی خود را در همه ابعاد وابسته به آن می‌دانند. بنابراین، در طراحی حرفه‌ای و به روز وبسایت باید قابل اعتماد، سبک و آراسته عمل کرد.

برای طراحی هرچه بهتر وبسایت اختصاصی برای مشتری اطلاعاتی نظیر: پرسونا، رنگ، تایپوگرافی و رابطۀ کاربری از سوی مشتری تأمین می شوند. در نهایت طراحی حرفه‌ای و تخصصی سایت به انتقال درست محتوای مورد نظر برای شناخت و ماندگاری برند در ذهن مخاطب کمک می‌کند.

امروزه، بیشتر کسب و کارها در زمینه‌های گوناگون کاری، اعم از: رستوران‌ها، املاک، آژانس‌های گردشگری، وبسایت‌ فروشگاه ها، به طراحی حرفه‌ای و تخصصی سایت نیاز دارند، اما چرا؟ ظاهر سایت مانند چهرۀ دیجیتالی شما در فضای آنلاین است و هدف از ایجاد آن توسعۀ یک کسب و کار از طریق «تبدیل بازدیدکنندگان به مشتریان» است. بنابراین، اولین تصویر از کسب و کار شما، باید منحصر به فرد، گیرا و مختص به شما باشد.

تیم طراحی سیب دیتا با تجربۀ بیش از ده سالۀ خود، بالاترین سطح کیفیت را برای شما به ارمغان می آورد. هدف ما در سیب دیتا پیاده‌سازی ایده‌های شما در بستر وب است؛ چرا که کسب و کارتان نیاز به رشد و مراقبت منظم دارد.

ویژگی های طراحی حرفه ای سیب دیتا:

  • طراحی سایت براساس پرسونای مخاطب
  • طراحی سفارشی و خلاقانه
  • طراحی بر مبنای UI و UX
  • مطابق با اصول سئو
  • پشتیبانی و ارائه راه‌حل‌های کاربردی
  • قیمت مناسب

ما با شما تماس می‌گیریم!

اطلاعات خود را در این فرم وارد نمایید. کارشناسان سیب دیتا در اولین فرصت ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

هفت روز هفته ، ۲۴ ساعت شبانه‌روز پاسخگوی شما هستیم