خدمات

Web-Design-Sibdata

طراحی حرفه‌ای و تخصصی سایت

در دنیای دیجیتال شروع به قدم زدن کنید

آدم ها در اولین برخورد توجه بیشتری به ظاهر یکدیگر نشان می دهند. اگر ظاهر مخاطب، دل شما را بزند؛ راه خود را کج کرده و پشت سرتان را هم نگاه نمی کنید. طراحی سایت حکم نحوۀ پوشش و ظاهر کلی سایت شما را دارد. شخصی که برای اولین بار به سایت شما می آید، اگر طراحی سایت نظرش را جلب نکند؛ به راحتی یک کلیک، صفحه را می بندد.

سیب دیتا با هفت سال تجربه در امر طراحی سایت، سایتی متناسب با کسب و کار شما طراحی می کند. با یک طراحی هدفمند، ما می توانیم پیام و ارزش های شما را در تار و پود سایت اختصاصی شما بگنجانیم. توجه ویژه به اصول سئو و به روز ماندن سایت، نتایج درخشانی همچون بالا بردن ترافیک سایت و کاهش رتبه الکسا در بر دارد. تیم طراحی سیب دیتا به لطف آخرین فنآوری روز و گرافیک منحصربفرد رتبه سایت شما را در موتورهای جستجو بهبود می بخشد.

خدمات سئو و بهینه سازی سایت

در گوگل بالاتر از همه بایستید

از خود شما شروع می کنیم. چطور عبارت، سؤال یا هرچیز دیگری را در اینترنت جستجو می کنید؟ طبق تحقیق های صورت گرفته، بیشتر مردم اگر جواب خود را در صفحه اول موتور های جستجو نیابند؛ به جای رفتن به صفحۀ دوم، عبارت دیگری را در نوار جستجو وارد می کنند. به عبارت ساده تر، راه یافتن شما به صفحۀ اول موتور های جستجو همان دیده شدن یا دیده نشدن سایت شماست.

سایت های موفق همیشه در صفحات نخستین موتور های جستجو جا خوش می کنند. رمز موفقیت چنین سایت هایی پیروی از اصول سئوست. بهینه سازی موتور جستجو (Search Engine Optimization) یا به اختصار سئو (SEO) مراحلی برای بهتر دیده شدن سایت شما در موتور های جستجوست. تسلط سیب دیتا بر الگوریتم های رتبه بندی گوگل، منجر به بالا رفتن رتبه شما و در نهایت رسیدن به صفحۀ اول می شود.

Search-Engine-Optimisation-Sibdata
Content-Marketing-Sibdata

تولید، مدیریت و بازاریابی محتوای تاثیر بخش

محتوا پادشاه است پس به روشی نوین بازاریابی کنید

وقتی برای شما سوالی پیش می‌آید کجا به دنبال جواب آن می گردید؟ به احتمال زیاد گوگل. وقتی در اینستاگرام چرخ می زنید، تمایل دارید چه چیزی را به اشتراک بگذارید؟ زمانی که مشغول پیدا کردن یک سایت برای رزرو اتاق یک هتل هستید، در واقع به دنبال چه چیزی می‌گردید؟

در هر کدام از این موارد، این محتوا است که مساله ی ما را حل می کند، شما از طریق محتوا، ارتباط برقرار می کنید. محتوا جریانی است که ارتباط را قدرتمند می کند. محتوا با ما سخن می گوید؛ کاری می کند آن را به اشتراک بگذاریم و مردم را به خرید ترغیب می کند.

در عمل، محتوا می‌تواند پایه بسیاری از استراتژی‌های دیگر شما باشد، به خصوص ایجاد ترافیک بیشتر به وبسایتتان.

طراحی، برنامه‌ریزی و اجرای کمپین‌های تبلیغاتی آنلاین

هوشمندانه از رقیب پیشی بگیرید

قبل از اینکه کمپین تبلیغاتی خود را گسترش دهید، باید جایگاه شرکت خود را در بازار و جایگاهی که می خواهید به آن دست یابید را مشخص کنید. سپس کمپین تبلیغاتی خود را به گونه ای طراحی کنید که ارزش ها، ویژگی ها و مزایای محصولات یا خدمات شما قبل از برگزاری کمپین حفظ شده و حتی افزایش یابد.

نمایان‌ترین بخش یک کمپین بازاریابی، تبلیغات است. کسب‌وکار شما بر اساس میزان بودجه‌ای که برای این کار اختصاص‌یافته است می‌تواند از رادیو، بنرهای تبلیغاتی، توزیع بروشور، شبکه‌های تلویزیونی، بیلبوردها، تبلیغات گوگل، تبلیغات در شبکه های اجتماعی، تبلیغات همسان یا نیتیو و روش‌های ازاین‌دست استفاده کند.

Campaign-Managment-System-Sibdata
Social-Media-Marketing-V2-Sibdata

تبلیغات هدفمند و اسپانسر اینستاگرام

صدای شما را همه خواهند شنید

شبکه اجتماعی اینستاگرام را به خوبی می شناسید. این روز ها کمتر کسی بدون حساب کاربری اینستاگرام دیده می شود. دسترسی آسان به این نرم افزار ها در محیط موبایل، تأثیر شگرفی در رواج یافتن آن ایجاد کرده. آمار های رایجی نظیر «از چهاردقیقه وقت گذرانی در اینترنت، یک دقیقه در شبکه های اجتماعی صرف می شود» همگی نشان دهنده تأثیر انکار ناپذیر شبکه های اجتماعی است.

اینستاگرام در ایران طرفدار بسیاری دارد. کاربران جوان اینستاگرام روزانه به حساب کاربری خود سر می زنند و آن را به روز می کنند. منظور از تبلیغات اینستاگرام، پرداخت هزینه به صفحات معروف یا اشخاص نیست. تیم سیب دیتا این تبلیغات را از طریق خود اینستاگرام برای شما انجام می دهد.

تبلیغ در صفحه نتایج جستجوی گوگل (Google Ads)

افزایش ترافیک وب سایت، فروش کالا و برند سازی

بازاریابی قلب تپندۀ هر کسب و کاری است. شرکت های موفق همیشه به فکر راه های بهتر جذب مشتری هستند. اما انتخاب های مثل برپایی نمایندگی و شعبه های گوناگون، تبعات منفی از جمله اجاره بالا، نیروی انسانی و مالیات در پی دارند.

تیم سیب دیتا، با به کارگیری از تبلیغات گوگل (Google Ads)، بازاریابی شما را وارد سطح جدیدی می کند. با قابلیت تعریف حوزۀ جغرافیایی، تبلیغات شما هدفمند شده و تنها برای مخاطبین ایرانی به نمایش در می آید. به لطف این قابلیت، سایت شما به یک ویترین ملی تبدیل می شود! بدین ترتیب، با صرف کمترین هزینه، کسب و کار خود را به تمام نقاط کشور صادر خواهید کرد.

Google-Ads-Sibdata
Brand-Logo-Sibdata

طراحی لوگو، تدوین استراتژی و هویت سازمانی

راوی هویت برند شما

لوگویی که برای یک برند طراحی می‌شود بخش حیاتی آن است و می‌بایست علاوه بر برخورداری از زیبایی و سادگی، ماهیت کسب‌وکار و فلسفه وجودی آن را برای جامعه هدف روایت کند.

المان‌های گرافیکی، شامل لوگو، رنگ‌ها و تایپوگرافی خاص مرتبط با یک برند هستند. در سیب دیتا با تحلیل فرم‌های اولیه و نیز مطالعه پرسونای برند،‌ المان‌های گرافیکی منحصربه‌فرد برند شما را طراحی می‌کنیم. فاکتورهای فراوانی در ایجاد این تصویر ذهنی از برند می توانند موثر باشند از قبیل: نامگذاری برند ، طراحی لوگو، تبلیغات شرکت، رفتارهای اجتماعی برند، داشته های سازمان، تولیدات و محصولات، عوامل فروش و بازاریابی و تقریبا سایر همه عوامل .