تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی

  Project Description

  از طریق رسانۀ مورد علاقۀ مشتریان با آنها ارتباط برقرار کنید!

  تبلیغات در یوتیوب، اینستاگرام و تلگرام

  تمام آنچه برای بازاریابی و تبلیغات موثر در شبکه‌های اجتماعی نیاز خواهید داشت

  تبلیغات بازدیدی / ویدئویی

  برای تیزر تبلیغاتی خود، یک کمپین گسترده اینستاگرامی راه‌اندازی کنید و به ازای هر بازدید، یک هزینه کوچک بپردازید.

  تبلیغات یوتیوب

  شما می توانید ویدئو معرفی خود را به جامعه بزرگی از مخاطبان هدفتان به صورت فیلتر بندی شده نشان دهید. کنترل کاملی بر روی هزینه های داشته باشید و ترافیک دقیقی را به سایت خودتان هدایت کنید.

  اینستاگرام و تلگرام نزدیک 50 درصد از کل زمان صرف شدهِ کاربران را در فضای آنلاین به خود اختصاص داده‌اند. با همین توضیح ساده می‌توان به راحتی به اهمیت بالای این پلتفروم‌های تبلیغاتی پی برد. کسب و کارها در هر حوزه‌ای از جمله: «آژانس‌های گردشگری، آرایشی و زیبایی، پوشاک، پزشکان و موارد دیگر»، می‌توانند با استفاده از تبلیغات هدفمند اینستاگرام و تلگرام برای جذب، اطلاع‌ رسانی و تبدیل مخاطبان به مشتریان خاص خود بیشترین بهره را ببرند.

  تبلیغات هدفمند اینستاگرام و تلگرام تصمیمی عاقلانه است، زیرا مردم را به طور مستقیم در جایی که از گذراندن وقت خود لذت می‌برند، هدف قرار می‌دهد. اما چگونه؟ تبلیغات اینستاگرام به صورت بازدیدی، ساعتی، استوری، پروموشن و جذب فالوور واقعی انجام می‌گیرد. شیوۀ تبلیغات تلگرام به صورت بازدیدی، کلیکی و ساعتی در کانال‌های مشهور است. همچنین، بخشی از فرآیند تبلیغ تعیین استراتژی محتواست.

  بسیاری از خدمات اینستاگرام و تلگرام با ایجاد کمپین تبلیغاتی برای مدل کسب و کار شما طراحی می‌شود. تبلیغات در شبکه های اجتماعی و پیام رسان های این چنینی ماهیتی چند منظوره دارند، به این معنا که هدف می‌تواند دربرگیرندۀ «معرفی برند، افزایش ارتباط با کاربران، فروش محصولات» باشد. همچنین، استراتژی شامل محتوای قابل اجرایی است که با روند فعلی بازاریابی به روز شده و جنبه‌های منحصر به فرد کسب و کار شما را از رقبا جدا می‌کند.

  اگر برندی مشهور و یا استارتاپی نوظهور هستید که می‌خواهید با تبلیغات هدفمند اینستاگرام و تلگرام به رسانه‌ای پیشرو تبدیل شوید، خدمات تبلیغات سیب دیتا توسط متخصصین این حوزه، بهترین انتخاب برای شما خواهند بود. ما با ارائۀ بالاترین کیفیت و بازدهی در کنار قیمت مناسب شما را یک قدم بزرگ به اهداف کوتاه مدت و بلند مدت خود نزدیک تر می کنیم.

  یوتیوب یکی از تاثیرگذارترین سرویس‌های شرکت گوگل، دومین موتور جستجوی محبوب و بزرگترین شبکه اشتراک ویدیوی جهان است که در هر دقیقه بیش از 300 ساعت ویدیو در آن آپلود می‌شود. کاربران یوتیوب روزانه 5 میلیارد ویدیو تماشا می‌کنند. در سال‌های اخیر با افزایش سرعت اینترنت و به دنبال آن افزایش تقاضای محتوای ویدیویی، کسب و کارها نیز ویدیو مارکتینگ و در صدر آن تبلیغات یوتیوب را جزو اولویت‌های خود برای حضور در بازار قرار داده اند. داده های مراکز بازارپژوهی نشان می‌دهد که 87% از مارکترها از ویدیو مارکتینگ بهره می‌برند که 88% آنها از بازگشت سرمایه (ROI) ویدیومارکتینگ رضایت دارند.

  یوتیوب دارای ۱ بیلیون کاربر فعال در سطح جهان است. با قرار دادن یک ویدئو در این شبکه می توانید به میلیون ها کاربر دسترسی داشته باشید و خبر خوش اینکه هزینه تبلیغات در یوتیوب می تواند بسیار ارزان باشد. شاید تصور این مسئله برای شما دشوار باشد، اما جالب است بدانید که هزینه تبلیغات در یوتیوب به ازای ۱ بازدید بین ۱ سنت الی ۲ دلار متغیر است. برای پرداخت هزینه تبلیغات در یوتیوب از معیاری به نام CPM استفاده می شود. زمانی که بازدید های ویدئو شما از متوسط یک هزار گذر کند، شما به عنوان صاحب تبلیغ باید چیزی بین ۲ الی ۳ یورو پرداخت کنید. علاوه بر این شما می توانید با استفاده از تنظیماتی که این سیستم در اختیار شما قرار می دهد، اطمینان حاصل کنید که تبلیغ شما به صورت ۱۰۰ در ۱۰۰ در اختیار کاربران هدف قرار می گیرد. به عنوان مثال تنظیم ویژگی هایی مانند سن، موقعیت جغرافیایی، شغل و ...

  PLANS TABLE

  Pricing Plans

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed imperdiet libero id nisi euismod, sed porta est consectetur. Sed imperdiet libero id nisi euismod

  Basic PlanLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed imperdiet libero id nisi.

  • 10GB Disk Space
  • 100GB Monthly Bandwith
  • 20 Email Accounts
  • Unlimited Subdomains
  HIRE NOW

  Advanced PlanLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed imperdiet libero id nisi.

  • 3GB Disk Space
  • 25GB Monthly Bandwith
  • 5 Email Accounts
  • Unlimited Subdomains
  HIRE NOW

  Check out what are clients are saying about us

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed imperdiet libero id nisi euismod, sed porta est consectetur. Sed imperdiet ibero id nisi euismod, sed porta est consectetur.