سئو و بهینه سازی وبسایت

  Project Description

  بهینه سازی سایت یک ماراتن است

  در هر ثانیه ۴۰ میلیون جستجو در گوگل انجام می‌شود، هرچه زودتر شروع به کار کنید!

  بهره‌گیری از سئو و بهینه سازی سایت حرفه‌ای سایت به شما امکان پیشرفت سریع در حوزه فعالیت‌تان را بخشیده و کسب و کارتان را به سرعت در جایگاه های صفحه اول گوگل قرار خواهد داد.

  بهینه سازی وب سایت بر اساس الگوریتم‎های گوگل

  الگوریتم های گوگل برای بهینه سازی و سئو در گوگل مورد استفاده قرار می گیرد. فرآیندی که موتور های گوگل بر اساس آن تجزیه و تحلیل وب سایت ها را انجام می دهند.

  آنالیز و بررسی دقیق وضعیت فعلی سئو وب سایت

  در آغاز پروژه مسائلی وجود دارد که در میزان نتیجه‌گیری و استراتژی انتخابی سئو تاثیر مستقیم می‌گذارد. مواردی همچون سابقه دامنه در جذب بک‌لینک‌ها، میزان امتیاز اسپم دامنه، کیفیت محتوا، وجود تگ‌های مخفی در سایت و... از این جمله هستند؛ که باید به دقت بررسی شوند.

  انجام بهینه سازی داخلی و خارجی وب سایت

  سئو خارجی به طور کلی شامل دریافت سیگنال از دیگر سایت ها به سایت خود می شود که مهم ترین آن نیز ساخت بک لینک یا لینک بیلدینگ است. سئو داخلی به هر فعالیت و اقداماتی که داخل سایت انجام می شود و مربوط به کدنویسی داخلی است که به منظور افزایش رتبه سایت در گوگل است را سئو داخلی می گویند.

  SIBdata2

  سئو همه چیز در مورد بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو جهت افزایش بازدید است. در واقع، بهترین راه برای کسب رتبه و ترافیک بالا برای وب سایت، استفاده از سئو در جستجوی ارگانیک است. به عبارتی، بهینه سازی سایت یک ماراتن است، هرچه زودتر شروع به کار کنید؛ سریع‌تر به «کسب رتبه بالاتر، افزایش بازدید و در نتیجه توسعه کسب و کار خود» کمک کرده‌اید. برای رسیدن به این هدف، استفاده از خدمات سئو و بهینه سازی سایت می‌تواند منجر به بازدۀ بلند‌مدت در سرمایه‌گذاری شما شود.

  خدمات سئو و بهینه سازی سایت به معنای استفاده از تکنیک‌هایی برای داشتن رتبه بالاتر در موتورهای جستجو است. تحلیل کلمات کلیدی، ایجاد سایت مپ، افزایش سرعت سایت، داشتن نسخۀ موبایل، تولید محتوای ارگانیک، اشتراک‌گذاری محتوا در شبکه‌های احتماعی و بسیاری موارد دیگر، از جمله این خدمات هستند.

  هدف اصلی سئو رسیدن به ترافیک بالاست. ترافیک ارگانیک شامل بیشترین تعداد مخاطبانی است که از طریق جستجو وارد وبسایت شما شده‌اند. اصول بهینه سازی برای موتورهای جستجو، نمایش آنلاین وبسایت شما را با رتبه‌بندی برای کلمه کلیدی مرتبط بهبود می‌بخشد. دقیقاً هدف از بهینه سازی سایت هنگامی است که شما در موتورهای جستجو بر روی کلمه کلیدی خاصی تمرکز می‌کنید. سپس به مرور زمان، ترافیک بالا به همراه اعتماد کاربران به برند خود را به دست می‌آورید.

  کارشناسان ما با سال‌ها تجربه، آمادۀ ارائه بهترین خدمات سئو هستند. ما از طریق تحقیق و بررسی رقیبان، راهبرد‌های اساسی را پیش پایتان قرار می‌دهیم. ما وب سایت شما را تجزیه و تحلیل می‌کنیم و با ارائۀ بهترین قیمت و باکیفیت‌ترین خدمات، در راستای توسعه کسب و کارتان، شما را بیشتر به مشتریانتان نزدیک می‌کنیم. بنابراین، اگر می‌خواهید در موتورهای جستجو رتبۀ بالایی به دست آورید و رقیبان خود را شکست دهید؛ از خدمات سئو و بهینه سازی سایت «سیب دیتا» استفاده کنید. تیم ما گزارش‌های ماهانه از روند کاری خود را به شما ارائه می‌کند تا به درستی از فرآیند بهینه سازی سایت خود آگاهی یابید.

  PLANS TABLE

  Pricing Plans

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed imperdiet libero id nisi euismod, sed porta est consectetur. Sed imperdiet libero id nisi euismod

  Basic PlanLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed imperdiet libero id nisi.

  • 10GB Disk Space
  • 100GB Monthly Bandwith
  • 20 Email Accounts
  • Unlimited Subdomains
  HIRE NOW

  Advanced PlanLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed imperdiet libero id nisi.

  • 3GB Disk Space
  • 25GB Monthly Bandwith
  • 5 Email Accounts
  • Unlimited Subdomains
  HIRE NOW

  Check out what are clients are saying about us

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed imperdiet libero id nisi euismod, sed porta est consectetur. Sed imperdiet ibero id nisi euismod, sed porta est consectetur.