تبلیغات گوگل

  Project Description

  سیب دیتا پارتنر رسمی گوگل در ایران

  لینک اول گوگل باشید!

  ما به عنوان پارتنر گوگل مسئولیت داریم تا خدمات تبلیغاتی گوگل را با کیفیت بالا، بر اساس جدیدترین تغییرات پلتفرم گوگل ادز، همراه با مزایای رقابتی به مشتریان خود ارائه دهیم و بازگشت سرمایه تبلیغاتی آنها را افزایش دهیم.

  مشتریان شما در گوگل هستند!

  گوگل محبوب ترین و قدرتمند ترین موتور جستجو در این سیاره است و در هر ثانیه ۶۳،۰۰۰ جستجو در این سایت اتفاق می‌افتد.

  هدف‌گیری هوشمندانه و دقیق مخاطبان

  برای تبلیغات کلیکی گوگل ، شما می‌توانید با انتخاب دقیق کلمات کلیدی، زمان و حتی محدوده مکانی نمایش تبلیغات، جامعه دقیق مشتریان خود را هدف بگیرید.

  ممکن است فکر کنید بیشتر کاربران اینترنت، تبلیغات گوگل (Google Ads) را نادیده می‌گیرند و به جای آن در نتایج جستجوی ارگانیک تمرکز می‌کنند. اما میزان بالای کلیک بر روی تبلیغات در صفحه نتایج گوگل خلاف این باور را نشان می دهد. گوگل ارتباط کلمات کلیدی مرتبط با وبسایت شما را با محصولات یا خدماتی که ارائه می‌دهید، تحلیل می‌کند. بهتر است تبلیغ در صفحه نتایج جستجوی گوگل (Google Ads) یکی از اولویت های شما باشد، چرا که رتبه‌بندی بالا در نتایج جستجوی گوگل حتی با بودجه‌ای اقتصادی دست یافتنی است.

  تبلیغ در صفحه نتایج جستجوی گوگل (Google Ads)، سرویس تبلیغاتی است که برای هر کلیک یا (PPC) پرداخت می‌شود. این روش کارآمدترین راه برای تبلیغ در گوگل است. شما تنها برای آگهی‌هایی که کاربران بر روی آن‎‌ها کلیک می‌کنند، هزینه پرداخت می‌کنید. بنابراین به یک بودجۀ هدفمند نیاز دارید. برای بهبود تبلیغات در گوگل ادوردز باید از کلمات کلیدی مرتبط استفاده شود تا تبلیغات شما در گوگل ادوردز به درستی ثبت شده‌اند.

  تبلیغ در صفحه نتایج جستجوی گوگل (Google Ads) به طور قابل توجهی به افزایش دیده شدن در نتایج جستجوی کمک کرده و به جذب بازدید‌ کنندگان بیشتر منجر می‌شود. استفاده از گوگل ادوردز دربرگیرنده اهداف مختلف است، زیرا این پلتفرم تبلیغاتی گوگل شیوه‌ای چند منظوره دارد. هدف از تبلیغ در گوگل می‌تواند معرفی برند، فروش محصولات و ارائه انواع خدمات مختلف باشد. به ویژه برای وبسایت‌های تازه تأسیس که در نتایج ارگانیک رتبۀ پایین تری دارند، بهترین شیوه برای دیده شدن و معرفی به کاربران است.

  کارشناسان ما در سیب دیتا با کوله‌‌باری از تجربه تبلیغ در صفحه نتایج جستجوی گوگل (Google Ads) را براساس بازار هدف طراحی می‌کنند. ما نه تنها بهترین کلمات کلیدی برای را انتخاب می‌کنیم، بلکه تمامی تبلیغاتی خود را برای متقاعد کردن مشتریان برای بازدید از وب سایت شما ایجاد خواهیم کرد. ما می‌دانیم در کجا تبلیغات شما را نشان دهیم تا مشتریان بیشتری را جذب خود کنید.

  برای مشاهده تاییدیه پارتنرشیپ رسمی گوگل، پس از فعال کردن آی‌پی خارج از کشور، بر روی نشان زیر کلیک کنید:

  PLANS TABLE

  Pricing Plans

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed imperdiet libero id nisi euismod, sed porta est consectetur. Sed imperdiet libero id nisi euismod

  Basic PlanLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed imperdiet libero id nisi.

  • 10GB Disk Space
  • 100GB Monthly Bandwith
  • 20 Email Accounts
  • Unlimited Subdomains
  HIRE NOW

  Advanced PlanLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed imperdiet libero id nisi.

  • 3GB Disk Space
  • 25GB Monthly Bandwith
  • 5 Email Accounts
  • Unlimited Subdomains
  HIRE NOW