اولین قدم برای معرفی برند طراحی لوگو است. بدون لوگو هویت یک کسب و کار کامل نمی شود. لوگو نمایندۀ برند است و در خود پیام‌هایی مهم برای مخاطبان دارد. لوگو باید بر نقاط قوت یک کسب و کار تأکید کرده و نشان دهندۀ ارزش‌های آن باشد تا در ذهن مردم تأثیر گذاشته و ماندگار شود. برای این منظور، به تدوین استراتژی و هویت سازمانی نیاز است.

طراحی لوگو به عنوان دستورالعمل استراتژیک برای بازاریابی عمل می‌کند، زیرا ممکن است نمایندۀ خدمات و محصولات شما برای جذب مخاطب و فروش باشد. لوگو بر روی کارت ویزیت، سربرگ‌ها، وبسایت، شبکه های اجتماعی و هر جا که شما حضور فعال دارید؛ نمایش داده شود.

در مرحلۀ طراحی لوگو، تدوین استراتژی و هویت سازمانی، ما کسب و کار مربوطه را تحلیل می‌کنیم. سپس با استفاده از روش های استاندارد و به روز، شروع به طراحی می‌کنیم. راهکارهای طراحی لوگو با هدف معرفی برند و تبدیل یک مفهوم به واقعیت انجام می‌گیرند. در نهایت طراحی حرفه ای لوگو به شناساندن هویت سازمانی به مخاطب کمک شایانی می‌نماید.

خدمات طراحی لوگو، تدوین استراتژی و هویت سازمانی ما در سیب دیتا توسط متخصصین حوزۀ طراحی گرافیک با بهترین کیفیت و قیمت مناسب ارائه می‌شود. ما با طراحی آیکن‌های متنوع، فونت‌ها، رنگ‌ها و جلوه‌های تصویری، برای شما لوگویی زیبا و منحصر به فرد و ماندگار طراحی می‌کنیم.

ما با شما تماس می‌گیریم!

اطلاعات خود را در این فرم وارد نمایید. کارشناسان سیب دیتا در اولین فرصت ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

هفت روز هفته ، ۲۴ ساعت شبانه‌روز پاسخگوی شما هستیم