ممکن است فکر کنید بیشتر کاربران اینترنت، تبلیغات گوگل (Google Ads) را نادیده می‌گیرند و به جای آن در نتایج جستجوی ارگانیک تمرکز می‌کنند. اما میزان بالای کلیک بر روی تبلیغات در صفحه نتایج گوگل خلاف این باور را نشان می دهد. گوگل ارتباط کلمات کلیدی مرتبط با وبسایت شما را با محصولات یا خدماتی که ارائه می‌دهید، تحلیل می‌کند. بهتر است تبلیغ در صفحه نتایج جستجوی گوگل (Google Ads) یکی از  اولویت های شما باشد، چرا که رتبه‌بندی بالا در نتایج جستجوی گوگل حتی با بودجه‌ای اقتصادی دست یافتنی است.

تبلیغ در صفحه نتایج جستجوی گوگل (Google Adsسرویس تبلیغاتی است که برای هر کلیک یا (PPC) پرداخت می‌شود. این روش کارآمدترین راه برای تبلیغ در گوگل است. شما تنها برای آگهی‌هایی که کاربران بر روی آن‎‌ها کلیک می‌کنند، هزینه پرداخت می‌کنید. بنابراین به یک بودجۀ هدفمند نیاز دارید. برای بهبود تبلیغات در گوگل ادوردز باید از کلمات کلیدی مرتبط استفاده شود تا تبلیغات شما در گوگل ادوردز به درستی ثبت شده‌اند.

تبلیغ در صفحه نتایج جستجوی گوگل (Google Ads) به طور قابل توجهی به افزایش دیده شدن در نتایج جستجوی کمک کرده و به جذب بازدید‌ کنندگان بیشتر منجر می‌شود. استفاده از گوگل ادوردز دربرگیرنده اهداف مختلف است، زیرا این پلتفرم تبلیغاتی گوگل شیوه‌ای چند منظوره دارد. هدف از تبلیغ در گوگل می‌تواند معرفی برند، فروش محصولات و ارائه انواع خدمات مختلف باشد. به ویژه برای وبسایت‌های تازه تأسیس که در نتایج ارگانیک رتبۀ پایین تری دارند، بهترین شیوه برای دیده شدن و معرفی به کاربران است.

کارشناسان ما در سیب دیتا با کوله‌‌باری از تجربه تبلیغ در صفحه نتایج جستجوی گوگل (Google Ads) را براساس بازار هدف طراحی می‌کنند. ما نه تنها بهترین کلمات کلیدی برای را انتخاب می‌کنیم، بلکه تمامی تبلیغاتی خود را برای متقاعد کردن مشتریان برای بازدید از وب سایت شما ایجاد خواهیم کرد. ما می‌دانیم در کجا تبلیغات شما را نشان دهیم تا مشتریان بیشتری را جذب خود کنید.

ما با شما تماس می‌گیریم!

اطلاعات خود را در این فرم وارد نمایید. کارشناسان سیب دیتا در اولین فرصت ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

هفت روز هفته ، ۲۴ ساعت شبانه‌روز پاسخگوی شما هستیم