امروزه بخش بزرگی از استراتژی بازاریابی برای انواع کسب و کارهایی که در صدد برندینگ هستند در «طراحی، برنامه‌ ریزی و اجرای کمپین‌ تبلیغاتی آنلاین» خلاصه می‌شود.

رعایت موارد زیر به هنگام طراحی کمپین از اهمیت بالایی برخودار است:

  • تعیین بودجۀ مناسب
  • ایجاد یک برنامۀ منسجم برای بهترین استفاده از بودجه
  • محتوای کاربرپسند

کمپین تبلیغاتی آنلاین مجموعه‌ای از فعالیت‌هاست که بر روی پیامی خاص تکیه دارد تا برای رسیدن به هدفی خاص طراحی شود. این با شناسایی کانال‌های آنلاین پربازده از جمله تبلیغات گوگل ادورزد (Google Ads) یا شبکه‌های اجتماعی شروع می‌شود. سپس در راستای بیشترین سود و بازگشت سرمایه، برنامه ریزی و طراحی کمپین انجام می‌گیرد. در پایان، با توجه به خروجی اطلاعات، معیارهایی از اینکه «کاربران چگونه با تبلیغات آنلاین ارتباط برقرار کردند؟» بدست می‌آید. این معیارها شروعی برای اجرای کمپین تبلیغاتی آنلاین بعدی خواهد بود.

طراحی، برنامه‌ ریزی و اجرای کمپین‌ تبلیغاتی آنلاین به کاربران اینترنت کمک می‌کند تا از کسب و کار، محصولات و خدماتی که شما ارائه می‌دهید، آگاهی یابند. به عبارتی، طراحی کمپین رویکرد بازاریابی هدفمند برای ایجاد آگاهی از برند و محصولات در فضای آنلاین است. برای مثال، شرکتی ممکن است در برنامه ریزی کمپین خود یکی از اهداف زیر را در نظر بگیرد:

  • اطلاع‌ رسانی برای معرفی برند یا محصول جدید
  • فروش محصولات یا معرفی خدمات
  • اعتماد‌سازی و ارتباط با کاربران

متخصصین سیب دیتا با چندین سال تجربۀ کار موفق، آمادۀ ارائۀ بهترین خدمات در حوزه تبلیغات آنلاین هستند. پس از طراحی و اجرای یک کمپین تازه بخش جدیدی از کار ما به نام نظارت یا مانیتورینگ کمپین آغاز می شود. پس از پایان کمپین، گزارش نتایج کمپین‌های تبلیغاتی را برای شما ارسال و اطلاعاتی نظیر: «تعداد کلیک، موقعیت مکانی، گروه سنی، جنسیت و سایر اطلاعات کاربران مرتبط با کمپین را در اختیار شما قرار می‌دهیم. سیب دیتا از مرحلۀ طراحی تا بازخورد کمپین شما را همراهی می کند.

ما با شما تماس می‌گیریم!

اطلاعات خود را در این فرم وارد نمایید. کارشناسان سیب دیتا در اولین فرصت ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

هفت روز هفته ، ۲۴ ساعت شبانه‌روز پاسخگوی شما هستیم