موتورهای جستجوی اینترنتی مانند گوگل، بینگ و یاهو، عاشق پیدا کردن محتوای جدید، ارگانیک و آموزنده هستند؛ چرا که مخاطب و برطرف کردن نیازهای او هدف اصلی این موتورهاست. وبسایت‌هایی که محتوای آن‌ها به ندرت به‌روزرسانی می‌شوند و تولید محتوا در به نحو ضعیفی انجام می‌گیرد، نباید انتظار جذب بازدیدکننده یا توسعۀ کسب و کار خود را داشته باشند. بازدیدکنندگان همواره به دنبال محتوای مفید هستند. با تولید، مدیریت و بازاریابی محتوای اثر بخش می‌توانید توجه بازدیدکنندگان بیشتری را به خود جلب کنید.

تولید، مدیریت و بازاریابی محتوای اثر بخش به معنای تصمیم‌گیری در ایجاد استراتژی‌های هدفمند برای توسعۀ کسب و کار در راستای جذب مخاطب است. این بخش پتانسیل کسب و کار شما برای ورود به کانال‌های ارتباطی بررسی می شود. این کانال‌ها می‌توانند شامل: تولید محتوا، سئو، رتبه‌بندی و نتایج جستجو، شبکه‌های اجتماعی و به طور کلی بازاریابی محتوا در فضای آنلاین باشند.

ارائۀ محتوای اثر بخش در بهترین شکل خود به معنای پاسخ به پرسش‌های مشتریان است. هدف همیشه مخاطب است و مدیریت محتوا باید همسو در اندیشه و خواسته‌های او تدوین شود. برنامه‌ریزی هدفمند برای محتوا در کوتاه مدت و بلند مدت صورت می‌گیرد، به این معنا که نیازهای امروز و فردای مردم در نظر گرفته می‌شوند. ایده‌آل‌ترین شکل بازاریابی محتوا باید به درگیری ذهنی مخاطب منجر شود، یعنی کاربر به طور مداوم «مقالات بلاگ، خدمات وبسایت، تصاویر و محتوای شبکه‌های اجتماعی شما» را دنبال کند.

در تولید، مدیریت و بازاریابی محتوای اثر بخش ما طیف وسیعی از قابلیت‌های تولید محتوا در دنیای دیجیتال را به شما ارائه می‌دهیم. ما با ایجاد محتوای باکیفیت به مشتریان کمک می‌‎کنیم تا ارزش کسب و کارتان را بهتر درک کنند؛ این به نوبه خود به شهرت برند شما می‌افزاید و منجر به فروش بیشتر می‌شود. متخصصین ما در سیب دیتا با نظارت بر محتوای شما در فضای آنلاین به مدیریت و بهینه‌سازی اعتبار برند شما کمک می‌کنند.

ما با شما تماس می‌گیریم!

اطلاعات خود را در این فرم وارد نمایید. کارشناسان سیب دیتا در اولین فرصت ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

هفت روز هفته ، ۲۴ ساعت شبانه‌روز پاسخگوی شما هستیم