درباره ما

برای رونق کسب و کارتان با ما همراه باشید

سیب دیتا ارائه‌دهنده خدمات دیجیتال مارکتینگ با نگاه ۳۶۰ درجه

همواره کوشیده ایم تا به درست ترین نحو ممکن نیازهایتان را درک کنیم و بهترین مسیرها را با تخصص و تجربه ای که داریم انتخاب کرده و در نهایت، تمامی ابزارهای لازم و قدرتمندترین رسانه های کشور را برای تحقق یکایک اهدافتان به کار بگیریم.

ماموریت ما

ما با استفاده از داده، فناوری اطلاعات و تکنولوژی که در قلب کسب و کار ما وجود دارد، دیجیتال مارکتینگ جهانی را برای مشتریانمان ساده می‌کنیم تا با ایجاد پیوند میان تکنولوژی و کسب و کارها، سود را به حداکثر برسانیم.

چشم انداز ما

تبدیل شدن به بزرگترین، فعال‌ترین، و سودمندترین شرکت دیجیتال مارکتینگ ایران

چرا ما

سیب دیتا یک آژانس دیجیتال مارکتینگ خلاق است که وظیفه‌اش رساندن صدای شما به گوش همگان، برندینگ و صعودی نمودن نمودار فروشتان است.

0
+
مشتری راضی
0
+
سال تجربه
0
+
پروژه موفق

چرا به وجود آمدیم؟

سیب دیتا در تاریخ ۱۵ بهمن ۱۳۸۹راه اندازی شد. ابتدا سیب دیتا با توجه به گسترش مباحث مرتبط با فناوری اطلاعات و استفاده روز افزون از تکنولوژی تمرکزش را بر روی برنامه‌نویسی و توسعه برنامه های تحت وب قرار داده بود، اما بعد گذشت ۲ سال سیب دیتا بر اساس شناخت نیاز مشتریان پا در عرصه دیجیتال مارکتینگ قرار داد تا در مسیر شرکت تغییری بزرگ پیدا کند.

امروزه، برندهای مطرح، سیب دیتا را به عنوان تخصصی ترین آژانس دیجیتال مارکتینگ می‌شناسند و برای رساندن پیام تبلیغاتی‌شان و نزدیک‌شدن هرچه بیشتر به مخاطبین هدف، به ما اعتماد می کنند.

سیب دیتا یک آژانس ۳۶۰ درجه دیجیتال مارکتینگ است که شامل کادری جوان، حرفه ای و با تجربه است. سیب دیتا با اهداف بلند و برای نوع‌آوری و ابتکار تاسیس شد و افتخار خدمت گذاری به کسب و کارهای ایرانی را دارد.